Seniors


Dunbars Electrical

AMND


Coach: Andrea Wilksch & Danni Andrews

Nasyah Turner

Tahlia Treagus

Daia Dombi

Emily Talbot

Olivia Massey

Jaimi Acourt

Chelsea Sleczka

Hayley Attenborough

Jessica Cuppleditch

A Grade


Coach: Christine Murray

Emma Kiddy

Stephanie Flego

Jordyn Bryant

Mia Haynes

Jess Dobie

Charlotte Flego

Sarah Mencel

Harriet Grey

Grace Searle

B Grade


Coach: Judith Dingwall

Emma Anderson

Hannah Crowe

Victoria Ross

Katelyn Searle

Jazlyn Owers

Liz Kelderman

Indya Lyle

Maddison Wise

Helania De Wet

Mel Hayman

Inters


PEAQ Conditioning

Inter 1


Coach: Laura Whitfield

Alanah McCann-Cooley

Lucy Palmer

Tiahli Miller

Kleo Trajkovic

Lily Weckert

Lily Massey

Caitlin Ferguson

Codi Buckskin

Krystal Collins

Inter 2


Coach: Kimberley Batley & Tennille Merchant

Leah Kopa

Abby Woodward

Caitlin Eichner

Lili Fountain

Abby Forbes

Carleigh Bruin

Sabine Green

Ella Smith

Kiara Coburn

Inter 3


Coach: Ashley Knighton

Maisie Harris

Kaylinn Rootman

Emma Sexton

Megan Telfer

Bella Anestopoulos

Tayana Sithole

Madison Knighton

Amelia Hartwig

Jorja Ouwens

Grace Earle-Patten

Juniors


Image

Junior 1


Coach: Carly Nordhausen-Bradley

Lara Mellow

Teagan Dunbar

Emily Nordhausen-Bradley

Lily Stalker

Lily French

Indiana Hawken

Zephyr Brus

Annalise Scaffidi

Sienna Owers

Junior 2


Coach: Elizabeth Kelderman

Jess Bais

Madeline Zaknic

Annabel Richards

Alice McMahon

Brianna Magro

Evie Dew

Lauren Barratt

Camryn Burton

Junior 3


Coach: Jazlyn Owers

Annabelle Zajaczkowski

Katherine Ramsay

Alexia Desyllas

Eva Stalker

Charlotte Jarmer

Nicola Tsangari

Lily Boyd

Jaime Rowe

Caden McCully

Junior 4


Coach: Alice Rudd

Tasharah Cook-Wanganeen

Isabella Boyd

Emily Thomas

Emily Devenport

Scarlett Dillon

Abby Prior

Livia Podreka

Ava Weyland

Emily Thomas

Junior 5


Coach: Audra Mazurek

Ella Gardner

Ellabeth Stevenson

Audrey Derwent

Sienna Gaugg

Chloe Homa

Madelyn Moffatt

Molly Farner

Chloe Driessen

Sub Juniors


Image

Sub Junior 1


Coach: Jason Delfos

Elouise Nordhausen-Bradley

Sophie Massey

Jessie Gaylard

Paris Desyllas

Maddie Zagame

Suraya Lyle

Charlotte Rudd

Kera Kopa

Charlotte Matthews

Sub Junior 2


Coach: Judith Dingwall

Charlotte O'Sullivan

Poppy Ritchie

Gemma Kloeden

Shay Kopa

Remi Droegemueller

Laci Hugo

Marley Hansen

Gia Rinaldi

Molly Hays

Sub Junior 3


Coach: Christine Dunbar

Alana O'Reilly

Amelia Zaknic

Maddison Limmer

Harper Ellem-Dingwall

Milly Roles

Sophie Chitti

Olivia Hall

Poppy Martin

Georgia Hall

Sub Junior 4


Coach: Mel Hayman

Gislene Nijenahagera

Willow Stanton

Patience Lamacraft

Matilda Harvey

Hayley Osmond

Anyieth Ajith

Nara Weber

Gabrielle Lawrie

Primary


Aqueous Water

Primary 1


Coach: Amy Henry

Bree Kloeden

Genevieve Till

Lily Sparrow

Chloe Dilena

Jessica Kidd

Allegra Harlaftis

Savannah Mitchell

Shilah Ordway

Grace Spilby

Primary 2


Coach: Rachel Drogemueller

Scarlett Desyllas

Indiana Fowler

Violet Rudd

Madeleine Green

Aimee Fraser

Jaidah French

Ava Leonello

Jada Smith

Sienna Lilywhite

Primary 3


Coach: Jason O'Sullivan

Eve Balic

Maddison Bulmer

Sophia O'Sullivan

Miley Sparrow

Harriet Hays

Lotta Wache

Sienna Osmond

Ruby Skehan

Sienna Mayo

Sub Primary


Web Design Adelaide - Futr Online Solutions

Sub Primary 1


Coach: Q'Hara & Kaylinn Rootman

Paige Burns

Indie Delfos

Lani Wittwer

Haylee Robinson

Ivy Rudd

Violet Harvey

Saheli Thirangama

Jessica Hutchinson

Madison Magro